Iphone Müziği Zil Sesi Yapma

Iphone’da Müzikleri Zil Sesi Yapmak

Iphone’da müzikleri zil sesi yapmak oldukça merak edilen bir konu olduğu için bu yazımızda bu konuyu inceledik.

Iphone’da müzikleri zil sesi yapmak hem programlı yöntem ile hem de programsız yöntem ile mümkündür. Sizin için hangisi uygun ise buna göre müzikleri zil sesi yapma adımlarını izleyebilirsiniz. Iphone sistemleri diğer telefon sistemlerine göre farklı olmasından dolayı müzikleri zil sesi yapmak kısıtlıdır. Bunun için ise bazı basit ve önemli adımları izleyerek zil sesi müziklerini değiştirebilirsiniz.

iTunes Kullanmadan Iphone Zil Sesi Değiştirme

Bunun için öncelikli olarak iTunes’e alternatif olacak Copy Trans programını indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulamayı indirdikten sonra telefonunuza kurulumunu gerçekleştirin. Daha sonra ise telefonunuzu bilgisayara bağlayıp bilgisayara güven seçeneğini seçmelisiniz. Uygulamayı kurduktan sonra açıldığında, uygulama telefonunuzu otomatik olarak bulacaktır. Uygulamada bulunan sol üstte melodiler kısmına tıklıyoruz ve alt kısımdaki alana 40 saniyelik melodiyi yüklemeliyiz. Son olarak işlemi güncelledikten sonra dosyayı Iphone’a aktarıyoruz. Bu işlemi tamamladıktan sonra ise Iphone ayarlar kısmından Sesler bölümüne giriyoruz ve bu yüklediğimiz melodiyi seçerek iTunes kullanmadan Iphone zil sesi değiştirme işlemini tamamlamış oluyoruz.

iTunes İle Iphone Zil Sesi Değiştirme Yöntemi

Bu yöntem ile de kısaca Iphone’da zil sesi değiştirebilirsiniz. Öncelikle iTunes sayfasını açın ve telefonunuzu bilgisayara bağlayın. Kısa süre içesinde iTunes ile telefonunuz eşleşme sağlayacaktır. iTunes uygulamasında telefonunuzun bağlandığına dair telefon ikonu göreceksiniz. Daha sonra ise indirdiğiniz müziği iTunes’in sol alt köşesinde bulunan Sesler bölümüne sürükleme işlemi yapabilirsiniz. Bu işlem tamamlandıktan sonra Iphone Ayarlar menüsüne girin ve Sesler bölümünü açtığınızda sürüklediğiniz şarkıyı bu bölümde girebilirsiniz. İşlem bittiğinde zil sesinizi kısa yoldan değiştirmiş olacaksınız. Bu işlem ile birlikte kolay ve basit bir yol ile zil sesi değişikliği gerçekleşmiş oluyor.

Iphonelarda Müziği Zil Sesi Yapma

Iphone müzikleri zil sesi yapmak programlı ve programsız olarak oldukça basittir. Eğer programlar ile zil sesi değişimine güvenmiyorsanız siz de programsız yöntemler ile basit bir şekilde değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemlerden anlamıyorsanız en yakınınızdaki telefon mağazalarındaki görevlilerden yardım alabilirsiniz.